Distribúcia

severochema logo

Severochema

O výrobcovi

Severochema Liberec patrí medzi významných výrobcov chemických produktov v Českej republike. Moderné technologické, výrobné a skladovacie zariadenia umožňujú okamžite a kvalitne uspokojiť najrôznejšie požiadavky odberateľov. Vďaka vlastnému vývojovému pracovisku je podnik schopný neustále držať krok s modernými trendmi v oblasti chemickej výroby. Starostlivosť o kvalitu považuje družstvo za základ svojej konkurenčnej schopnosti. To dokazujú i certifikáty zavedeného integrovaného systému riadenia – ISO 9001 (manažment kvality), ISO 14001 (enviromentálny manažment) a OHSAS 18001 (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci).

PDF katalógy

Drutep

O výrobcovi

Výrobné družstvo Drutep vzniklo spojením štyroch závodov v roku 1952. V priebehu posledných rokov sa portfólio výrobkov neustále rozširovalo. Dnes firma vyrába 60 značiek rôznych výrobkov bytovej chémie – WC program, aviváže, špeciálne škroby na bielizeň, prostriedky na žehlenie a pranie, tónovacie maliarske farby, kúpeľňovú kozmetiku a iné.

PDF katalógy

Styl

www.cistota.eu

O výrobcovi

Firma Styl bola založená v roku 1950 ako výrobné družstvo a chemickou výrobou sa zaoberá už od roku 1962. Po roku 1990 sa činnosť firmy zamerala výhradne na oblasť bytovej chémie, kozmetických prostriedkov a WC hygieny. Za 60 rokov svojho pôsobenia si firma vybudovala pevnú pozíciu na českom a slovenskom trhu, významná časť výroby je určená pre vyspelé európske a zaoceánske trhy.

PDF katalógy

Proxim

O výrobcovi

Spoločnosť Proxim sa venuje výrobe a distribúcii širokého sortimentu prípravkov pre domáce a profesionálne použitie. Ide najmä o bazénovú chémiu a chemické prípravky pre priemysel.

PDF katalógy

1.2.

Natura

O výrobcovi

Akciová spoločnosť Natura Havlíčkův Brod pod tradičnou a veľmi dobre známou značkou NATURA vyrába široký sortiment sypkých potravinárskych a drogistických výrobkov ako v malospotrebiteľskom, tak vo veľkospotrebiteľskom balení.

PDF katalógy

1.2.

Druchema

Druchema

O výrobcovi

Družstvo pre chemickú výrobu a služby Druchema patrí k tradičním českým firmám so širokým sortimentom kvalitných výrobkov z oblasti bytovej chémie, autokozmetiky, lepidiel a tmelov, farieb na textil, výrobkov pre šport a volný čas.

PDF katalógy

BIO Clean

BIOCLEAN

O výrobcovi

Firma Bioclean vyrába a distribuuje bakteriálne a enzymatické prípravky určené pre riešenie problémov v domácnostiach, inštitúciách, obciach/miest a tiež jednotlivých odvetiach priemyslu.

PDF katalógy