Distribúcia | ŠK SPEKTRUM

Distribúcia

POLYKAR-L-RGB

BKP je česká výrobno-obchodná spoločnosť s tradíciou vo výrobe materiálov pre automobilový priemysel, výrobu a revitalizáciu priemyselných koľajových a kolesových vozidiel a vozidiel občianskej obsluhy. Vďaka trvalým technickým inováciám a výskumu sú POLYKAR polyesterové tmely a akrylátové plniče stále častejšou súčasťou náterových systémov firiem tuzemských i nadnárodných spoločností. Svoje miesto majú tieto výrobky i v autoservisoch, pre ktoré je v ponuke široké spektrum doplnkového sortimentu používaného pri aplikácii produktov tohto segmentu.

 

bioclean 

Firma Bioclean vyrába a distribuuje bakteriálne a enzymatické prípravky určené pre riešenie problémov v domácnostiach, inštitúciách, obciach/miest a tiež jednotlivých odvetiach priemyslu.

 

Druchema

Družstvo pre chemickú výrobu a služby Druchema patrí k tradičním českým firmám so širokým sortimentom kvalitných výrobkov z oblasti bytovej chémie, autokozmetiky, lepidiel a tmelov, farieb na textil, výrobkov pre šport a volný čas.

 

drutep

Výrobné družstvo Drutep vzniklo spojením štyroch závodov v roku 1952. V priebehu posledných rokov sa portfólio výrobkov neustále rozširovalo. Dnes firma vyrába 60 značiek rôznych výrobkov bytovej chémie – WC program, aviváže, špeciálne škroby na bielizeň, prostriedky na žehlenie a pranie, tónovacie maliarske farby, kúpeľňovú kozmetiku a iné.

 

proxim

Spoločnosť Proxim sa venuje výrobe a distribúcii širokého sortimentu prípravkov pre domáce a profesionálne použitie. Ide najmä o bazénovú chémiu a chemické prípravky pre priemysel.

 

severochema

Severochema Liberec patrí medzi významných výrobcov chemických produktov v Českej republike. Moderné technologické, výrobné a skladovacie zariadenia umožňujú okamžite a kvalitne uspokojiť najrôznejšie požiadavky odberateľov. Vďaka vlastnému vývojovému pracovisku je podnik schopný neustále držať krok s modernými trendmi v oblasti chemickej výroby. Starostlivosť o kvalitu považuje družstvo za základ svojej konkurenčnej schopnosti. To dokazujú i certifikáty zavedeného integrovaného systému riadenia – ISO 9001 (manažment kvality), ISO 14001 (enviromentálny manažment) a OHSAS 18001 (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci).

 

styl

Firma Styl bola založená v roku 1950 ako výrobné družstvo a chemickou výrobou sa zaoberá už od roku 1962. Po roku 1990 sa činnosť firmy zamerala výhradne na oblasť bytovej chémie, kozmetických prostriedkov a WC hygieny. Za 60 rokov svojho pôsobenia si firma vybudovala pevnú pozíciu na českom a slovenskom trhu, významná časť výroby je určená pre vyspelé európske a zaoceánske trhy.
www.cistota.eu

 


Kontakt

ŠK SPEKTRUM, s.r.o.

Považské Podhradie 348

017 04 Považská Bystrica

IČO: 31 626 831

IČ DPH: SK2020440224

 

Mobil: +421 908 703 681

skspektrum@skspektrum.sk

Západné Slovensko

Ján Kallo

+421 917 793 733

jan.kallo@skspektrum.sk

Východné Slovensko

Andrej Lovíšek

+421 915 783 642

andrej.lovisek@skspektrum.sk

Česká republika

Stanislav Růžička Barvy a laky

+420 605 117 819

st.ruzicka@seznam.cz

TENA FARBY-LAKY

TENA

www.farby-tena.sk